INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HOROSKOPI I DITËS, e martë 21 mars 2023, zbuloni ç’do ndodhë me 12 shenjat e ZODIAKUT ditën e sotme

HOROSKOPI I DITËS, e martë 21 mars 2023, zbuloni ç’do ndodhë me 12 shenjat e ZODIAKUT ditën e sotme

Publikuar më: 12:32 21-03-2023

DASHI

 

Qielli juaj është interesant, një rrethanë e mirë sidomos në sferën sentimentale: me këta yje është e pamundur të mos merrni avantazhe dhe përmirësime. Beqarët, megjithatë, është më mirë të mos synojnë njerëz të vështirë, vetëm për hir të një sfide. Favorizohet edhe kërkimi i strategjive të reja, me rikonfirmim e në rrugë pas një periudhe të vështirë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 21 mars 2023), ende po përballeni me shqetësime të shumta, të cilat prej disa muajsh ka pasur shpenzime të tepërta për disa çifte për shtëpinë apo të tjera shpenzime. Kujdes mos i përkushtoheni shumë kohë punës, duhet të rikuperoni energjinë.

 

BINJAKËT

Disa momente shqetësimi janë të mundshme, Hëna disonante mund të shkaktojë lodhje, nervozizëm ose stres për shkak të kujtimit të një ngjarjeje të pakëndshme që ka ndodhur në mes të javës së kaluar. Keni një dëshirë të madhe për t’u rebeluar kundër konventës dhe bëni vetëm gjërat në të cilat besoni; ndihesh aktiv, dinamik dhe iniciativ, por je pak i pakënaqur…

GAFORRJA

Saturni ka filluar një tranzit të vlefshëm në këtë shenjë dhe së shpejti do t’i bashkohet Jupiteri. Përqendrimi i këtyre dy planetëve do ta bëjë qiellin më pak të mjegulluar përsa i përket ndjenjave dhe do t’u japë shtysë çifteve që i kanë rezistuar tensioneve. Më në fund, dita e 26 marsit, me Hënën, Marsin dhe Saturnin në aspekt të shkëlqyer, mund t’ju befasojë pozitivisht!

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 21 mars 2023), ju pret një ditë disi e çuditshme. Java e kaluar u karakterizua nga komplikime pune, por në orët e ardhshme do të gjeni papritur qetësi. Alternativa do të ishte të kapeni nga nervozizmi i cili bëhet joalternativë.

VIRGJËRESHA

Keni gjithmonë nevojë për stimulim mendor. Duhet ta shikoni të ardhmen me besim dhe së shpejti, të paktën për sa i përket vendit të punës, do të merrni rezultatet e dëshiruara.

PESHORJA

Gjatë orëve të ardhshme do të keni nevojë për dikë, të cilit mund t’i besoni të gjitha problemet tuaja. Nëse shikoni përreth, e dini gjithashtu se kujt mund t’i besoni dhe me kë të hapni zemrën tuaj.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 21 mars 2023), jeni duke përjetuar një moment disi konfliktual në punë. A jeni nën presion për shkak se një promovim është në rrezik? Mos u frikësoni: duhet të punoni shumë për ta arritur atë që duhet. Mbështetuni vetëm në forcën tuaj.

SHIGJETARI

Gjatë orëve të ardhshme të këtij muaji mars do t’ju duhet absolutisht të rikuperoni energjitë tuaja fizike dhe mendore. Kjo do të jetë një javë rikuperimi për të rifituar momentin e duhur në fund të muajit.

BRICJAPI

Gjatë orëve në vijim do të përjetoni situata kaotike dhe të trazuara, veçanërisht në fushën sentimentale. Duhet të sqaroni disa aspekte themelore të marrëdhënieve tuaja. Pavarësisht situatës së komplikuar, ju duhet domosdoshmërisht qartësi.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 21 mars 2023), normalisht kur duhet të firmosni një marrëveshje e mendoni shumë mirë. Megjithatë, ndonjëherë ju duhet të ndiqni edhe instinktet tuaja. Në këtë periudhë këshilla është të qëndroni të durueshëm dhe të prisni momentin e duhur që do të vijë së shpejti.

PESHQIT

Nëse keni ende një histori të hapur ose çështje në pritje, shfrytëzojeni ditën e martë – 21 mars – për t’i dhënë fund pritjes. Do të thirreni domosdoshmërisht për të marrë një pozicion.

/Liberale.al/

Article Logic
Execution time: 0.0037188529968262