INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
HOROSKOPI DITOR, javë e re, surpriza të reja, zbuloni me DETAJE ç’do ndodhë me 12 shenjat e ZODIAKUT

HOROSKOPI DITOR, javë e re, surpriza të reja, zbuloni me DETAJE ç’do ndodhë me 12 shenjat e ZODIAKUT

Publikuar më: 12:36 20-03-2023

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill
Gjatë javës që do të nisë do të keni në favor Venusin që do t'ju japë ditë harmonike edhe nëse shumë prej jush do t'i kalojnë të mbyllur në shtëpi. Përsa i përket punës, angazhimet tuaja nuk do t'ju japin një pushim dhe do të filloni të vuani nga largësia e partnerit.

 

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj
Të hënën romanca është në ajër. Dashuria po lulëzon, ju dhe partneri juaj jeni në të njëjtën gjatësi vale. Mundohuni të ndani sa më shumë kohë që të jetë e mundur për të ushqyer marrëdhënien tuaj.

 

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor
Shumë prej jush do të përjetojnë zhgënjim gjatë orëve të ardhshme. Njëri nuk është i mirë, si në zyrë, një burim stresi i madh, ashtu edhe në privat. Do ketë zënka dhe diskutime si në sferën familjare ashtu edhe në atë sentimentale, të cilat vetëm sa do ju fryjnë nervozizmin.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik
Zemra po rreh këtë javë. Marrëdhënia juaj aktuale po përparon mirë dhe mund të evoluojë më tej. Ndoshta ka bazat e duhura për të krijuar diçka të rëndësishme, ju takon juve të bëni lëvizjen e radhës.

 

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht
Të hënën mos e teproni. Kafshoni gjuhën tuaj në vend që të ulërini kundër gjithçkaje dhe të gjithëve. Keni shumë zemërim në zemër dhe rrezikoni ta shpërndani mbi njerëzit e gabuar. Mundohuni të shpërqendroni veten duke e mbajtur veten të zënë sa më shumë që të jetë e mundur.

 

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator
Intoleranca është mbret. Shumë, shumë situata të ndryshme në pritje në fusha të ndryshme të jetës suaj ju acarojnë si kurrë më parë. Ju dëshironi rezultate, menjëherë, nuk mund t'i nënshtroheni më komoditeteve të të tjerëve.

 

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor
Javë e hidhur është përpara. Për shumë prej jush do të ketë shumë dhimbje koke si në zyrë ashtu edhe në shtëpi, por asgjë me të cilën nuk mund të përballeni, falë mbështetjes së Hënës.

 

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor
Të hënën frymëmarrjet e thella dhe meditimi do të jenë miqtë tuaj më të mirë. Jeni duke u përballur me një periudhë shumë delikate në të cilën nuk mund të përballoni asnjë gabim. Mbani nën kontroll emocionet tuaja dhe shmangni grindjet e panevojshme, nuk keni kohë.

 

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor
Shumë prej jush do të jeni më energjikë se kurrë në këto ditë të fundit të marsit. Ju derdhni energji nga çdo pore dhe nuk dini si ta përdorni atë sa më mirë, kjo është arsyeja pse shumë prej jush do të rrezikojnë të ndihen paksa shumë të kufizuar nga jeta e përditshme.

 

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar
Ka ardhur koha për disa sqarime. Tani ka shumë pasiguri në lidhje me shumë aspekte të rëndësishme të jetës suaj. Është koha për t'u ulur në një tryezë dhe për të pastruar pak mjegull. Megjithatë, përpiquni të shmangni diskutimet agresive, rrezikoni të krijoni një përçarje si në punë ashtu edhe në dashuri.

 

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt
Të hënën një ndryshim ritmi është në rrugë e sipër. Deri tani e keni lënë veten të udhëhiqeni nga dëshirat e të tjerëve, e keni lënë veten të tërhiqet nga rryma. Prej disa kohësh e keni ndjerë nevojën për të marrë kontrollin, për të ndryshuar drejtimin sipas dëshirës.

 

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars
Ka një optimizëm të madh. Muaji mars do të mbyllet duke ju dhënë mbështetjen e yjeve pothuajse në çdo aspekt të jetës suaj. Është koha të guxoni, të rrezikoni, të përfshiheni dhe të përpiqeni të mbyllni çështje të rëndësishme.

Article Logic
Execution time: 0.0038259029388428