INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Hit ndërkombëtar? Elvana Gjata paska gati bashkëpunimin me këngëtarin e famshëm dhe ndoshta s’ju kishte shkuar në mendje! [VIDEO]

Hit ndërkombëtar? Elvana Gjata paska gati bashkëpunimin me këngëtarin e famshëm dhe ndoshta s’ju kishte shkuar në mendje! [VIDEO]

Publikuar më: 09:42 29-07-2019

Elvana Gjata është padiskutim një ndër këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Ajo pëlqehet gjithashtu edhe për pamjen dhe shpesh herë veshjet e saj kthehen në trend. Këngëtarja e talentuer u është kthyer koncerteve së fundmi, ndërkohë që pas bashkëpunimit me Capital T ka gati një tjetër bashkëpunim të suksesshëm.

Ishte vetë Elvana që publikoi një video në instastory ku tregon një fragment të këngës dhe mesa kuptuam, ajo s’do jetë e vetme në këtë hit pasi do të bashkëpunojë em Ardian Bujupin i cili gjithashtu e ka publikuar të njëjtën video në profilin e tij në Instagram.

S’na mbetet gjë tjetër veçse të presim. Duke qenë se Ardiani është shumë i famshëm në Gjermani, me siguri kënga do shndërrohet në hit atje.

vana from Vimeointv.al on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0034210681915283