INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
S’ka komplekse! Elvana Gjata shfaqet pa pikë grimi në fytyrë, por Ermal Mamaqi i bën komentin EPIK: Vdektë…[FOTO]

S’ka komplekse! Elvana Gjata shfaqet pa pikë grimi në fytyrë, por Ermal Mamaqi i bën komentin EPIK: Vdektë…[FOTO]

Publikuar më: 11:33 25-07-2019

Këngëtarja Elvana Gjata, ka postuar foto në llogarinë e saj në Instagram duke u shfaqur shumë simpatike edhe pa grim. Këngëtarja ka treguar se është në një turne që po organizohet në Spanjë, teksa është fotografuar brenda veturës teksa tregon sharmin e saj.

Këngëtarja shkruan se kjo është periudha e preferuar për të pasi po merret me turin dhe provat.

"Duke u marrë me turin, provat, periudha ime e preferuar. Jam shumë mirënjohëse", shkruan Elvana në fotot ku ka marrë komplimenta të shumta, por në sy bie komenti i Ermalit.

"Zemra mamit. Vdektë mami për ty... shume bukur ke dal mam. Bravo", i komenton Ermali duke shkaktuar të qeshura tek ndjekësit e Elvanës.

zemra.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003464937210083