INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin nëse do kalonte një natë me Elgitin apo Malumën, Klea Huta përgjigjet kështu! [FOTO]

E pyesin nëse do kalonte një natë me Elgitin apo Malumën, Klea Huta përgjigjet kështu! [FOTO]

Publikuar më: 09:54 29-07-2019

Klea Huta është një ndër moderatoret dhe këngëtaret më të mira shqiptare e cila është shumë e dashur për publikun. Prej disa kohësh tashmë ajo është në një lidhje me kantautorin e njohur Elgit Dodën dhe janë kthyer në një ndër çiftet më të preferuar. Së fundmi Klea ishte e ftuar në rubrikën "Kë zgjedh" në "Mirage", ku duhet të zgjidhte mes personazheve të njohur të ekranit.

E pyetur nëse do kalonte një natë me Elgitin apo me Malumën, Klea nisi të qeshte.

"Giti ore, s'ka zgjedhje", u përgjigj Klea dhe në fakt s’kishim as dyshimin më të vogël për këtë.

 

hute.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0069329738616943