INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Hailee Steinfeld do të jetë si

Hailee Steinfeld do të jetë si "shumë vajza" [VIDEO]

Publikuar më: 14:55 24-05-2017

...sepse nuk ka dy të tilla njësoj!

Kënga “Most Girls” e Hailee Steinfeld mund të jetë paksa adoleshenteske, por klipi i saj padyshim që na pëlqeu. Bukuroshja 20-vjeçare ndryshon disa herë “look” në video duke e nisur me një veshje të sofistikuar kokteili. Sigurisht, t’i thuash një feministeje dhe aktivisteje si Hailee, se nuk është si shumë të tjera, padyshim që e nervozon atë. Për më tepër ndiqni videon.

Article Logic
Execution time: 0.0073940753936768