INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ronela Hajati sjell klipin seksi të këngës

Ronela Hajati sjell klipin seksi të këngës "Ladies" [VIDEO]

Publikuar më: 13:08 25-05-2017

Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar klipin e saj më të fundit me titull “Ladies”.


Edhe këtë herë Hajati ka sjellë për ndjekësit e saj një klip ritmik dhe plot lëvizje koreografike mjaft sensuale. Në këtë periudhë shumë nga këngëtarët kanë sjellë produksione muzikore të reja pasi afrohet stina e verës dhe “stina e koncerteve” për ta.

Article Logic
Execution time: 0.003136157989502