INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
The Killers sjellin klipin e “The Man”, Brandon Flowers në rolin e 5 personazheve [VIDEO]

The Killers sjellin klipin e “The Man”, Brandon Flowers në rolin e 5 personazheve [VIDEO]

Publikuar më: 12:13 29-06-2017

Dhe ju tregon se kush është “Burri”!

Lideri i grupit “The Killers”, Brandon Flowers për dhuntitë e tij të shumta. Një prej tyre? Është i parezistueshëm! Këtë e tregon dhe vetë klipi ku shohim qartë 5 lloje meshkujsh të portretizuar nga vetë ai që duken të suksesshëm dhe të pamposhtur, por që në realitet janë të dështuar.

Singëlli  funky është i pari nga albumi i tyre i ardhshëm, titulluar “Wonderful, Wonderful”. Me kaq sa kemi parë, jemi të sigurt që do jetë një album që nuk do harrohet lehtë.

Ndërkohë shijoni klipin!

Article Logic
Execution time: 0.0093159675598145