INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Grabitet bankomati/ Autorët e thyejnë dhe më pas marrin shumën e majme

Grabitet bankomati/ Autorët e thyejnë dhe më pas marrin shumën e majme

Publikuar më: 09:43 14-02-2019

Bankomati i një banke në Shijak, ka rënë preh e një grabitje. Gjithçka ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes.

Spas informacioneve paraprake nga policia, lidhur me këtë ngjaje, autorët ende të paidentifikuar e kanë thyer bankomatin me mjete të forta e më pas kanë marrë të gjitha paratë që ndodheshin brenda tij.

Policia ene nuk e ka raportuar shumën e vjedhur nga grabitësit, ndërkohë hetimet kanë nisur për të zbuluar identitetin e grabitësve./intv.al

Article Logic
Execution time: 0.0030148029327393