INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dita e Shën Valentinit/ Luana Vjollca uron, por me ''look'' të ri... ''Nuk është më bjonde'' [FOTO]

Dita e Shën Valentinit/ Luana Vjollca uron, por me ''look'' të ri... ''Nuk është më bjonde'' [FOTO]

Publikuar më: 10:00 14-02-2019

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca, ka zgjedhur një mënyrë shumë interesante për të uruar ditën e të dashuruarve ose siç njihet masivisht dita e "Shën Valentinit".

Urimin, Luana e ka bërë me anë të një postime në rrjetet e saj sociale.

"Afër ty me të pas... krejt i kisha fal. Happy Valentines Day!",- ka shkruar Luana në Instagram, duke e shoqëruar postimin më një foto ndryshe nga ato të mëparshmet.

luana_per_brendasdddw.png

Mesa duket, Moderatorja, ka zgjedhur të ndryshojë edhe modelin dhe ngjyrën e saj të flokëve, nga bjonde në brune.

Fotoja dhe urimi i Luanës, për ditën e "Shën Valentinit", nuk është dhe aq rastësore pasi, janë të shkëputura të dyja nga videoklipi i këngës së saj të titulluar "Gyle Gyle", e cila pritet të publikohet së shpejti./intv.al

Article Logic
Execution time: 0.0024418830871582