INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I dha një sinjal? Flori Mumajesi uron Shën Valentinin me këngën që u tha se ia dedikoi Elvanës: Për ata që...[VIDEO]

I dha një sinjal? Flori Mumajesi uron Shën Valentinin me këngën që u tha se ia dedikoi Elvanës: Për ata që...[VIDEO]

Publikuar më: 12:17 14-02-2019

Shën Valentini festohet çdo vit me datën 14 shkurt. Është dita kur njerëzit ia shfaqin dashurinë një personi tjetër përmes dhuratave të ndryshme, duke përfshirë dërgimin e kartolinave, luleve apo çokollatave. Artisti shqiptar Flori Muamjesi zgjodhi që në këtë ditë të veçantë të uronte këdo që feston çdo ditë për dashurinë, jo vetëm sot.

Flori vendosi ta kujtojë dashurinë e vërtetë me një pjesë nga kënga e tij “Me fjalë të vogla”, këngë kjo që në momentin kur është publikuar u tha se është një dedikim për Elvana Gjatën, ish të dashurën e tij.

“Për ata që duan vërtet jo vetëm një ditë, jo vetëm sot….”shkruan Flori në postimin e tij në Instagram dhe sigurisht që nuk mund të mungonin as “ngacmimet” e fansave.

Article Logic
Execution time: 0.0041060447692871