INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gmail vjen me updatin e shumëpritur

Gmail vjen me updatin e shumëpritur

Publikuar më: 15:01 01-11-2018

Përditësim i ri për aplikacionin Gmail, i cili më në fund ju lejon të bashkoni llogaritë e shumëfishta nën një kutie të vetme për lexim më të shpejtë dhe më të përshtatshëm të e-mailave.

Instagram Banner

Falë postës së bashkuar, tani mund të shikosh kutinë hyrëse të të gjitha llogarive të konfiguruara pa pasur nevojë të kalosh mes tyre. Të gjitha postat në hyrje në të vërtetë tregohen në skedën "Të gjitha kutitë inbox". Funksioni është aktiv në default dhe nuk mund të çaktivizohet, pasi përdoruesi mund ta injorojë këtë kuti dhe të mos klikojë mbi të.
©insmart.al

Article Logic
Execution time: 0.0029881000518799