INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A po ju ndodh edhe ju ky problem me MESSENGER?

A po ju ndodh edhe ju ky problem me MESSENGER?

Publikuar më: 15:12 01-11-2018

Facebook Messenger lejon përdoruesit të dërgojnë dhe të marrin mesazhe me tekst, si dhe fotografi dhe video nga miqte e tyre. Padyshim edhe pse koheve te fundit nuk ka qene ne majat e saj mbetet ende nje aplikacion teper i perdorur.

 Numri i reporteve të Crash duket se ka filluar te rritet pas përditësimit të fundit te aplikacionit. Dhe ne fakt diten e djeshme nje sere reportesh te ndryshme jane drejtuar drejt kompanisë ku shumë perdorues nuk mund të kishin akses ne aplikacion . Diagrama e meposhtme tregon reportet vetëm në 24 orët e fundit.

© insmart.al

 

Instagram Banner

56.JPG

Article Logic
Execution time: 0.0029599666595459