INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fillimi i 2019 do të na shoqërojë me telefona me ekran të palosshëm, ja cilët

Fillimi i 2019 do të na shoqërojë me telefona me ekran të palosshëm, ja cilët

Publikuar më: 15:00 01-11-2018

Ne kemi folur për smartphone të palosshme ose fleksibile për vite me rradhë. Pasi na tregoi "ekranin e parë fleksibël në botë", Leakeri Ice Universe rrit dozën: së paku 3 marka të smartphonëve do të lëshohen me ekran të palosshëm në CES dhe MWC në 2019.

Instagram Banner

Midis tyre, Ice Universe nuk e llogarit Samsung: por pritshmëria e Galaxy X/F imagjinare mund të shkojë edhe më tej.

Por kini kujdes: thuhet se smartphonat e parë që do të arrijnë në treg do të jenë më të mirët. Leakeri dëshiron të theksojë këtë aspekt: ​​ndoshta modelet e para do të jenë shumë "entry level" për të testuar potencialin e produktit. Ose (dhe kjo është mundësi e largët) produktet e para të krijuara me komponente fleksibël janë zhvilluar "më keq" për të hyrë në treg sa më shpejt të jetë e mundur për të mundur konkurrencën. Ne vetëm duhet të presim deri në fillim të vitit 2019.
©insmart.al

Article Logic
Execution time: 0.0025999546051025