INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Gjërat po bëhen zyrtare? FERO bën për Arbenitën veprimin që ndoshta duhet ta bënte më herët! [FOTO]

Gjërat po bëhen zyrtare? FERO bën për Arbenitën veprimin që ndoshta duhet ta bënte më herët! [FOTO]

Publikuar më: 12:48 29-04-2019

Arbenita Ismaili dhe Fero janë kthyer shumë shpejt në një prej çifteve më të komentuara në shoëbizz-in shqiptar. Çdo detaj të ri që mësojmë nga çifti, nuk mundemi t'a anashkalojmë pasi vëmendja ndaj tyre është mjaft e madhe. Ata fillimisht u munduan ta mbajnë të fshehtë romancën e tyre, por nuk ia dolën dhe tashmë nëpërmjet rrjeteve sociale na tregojnë se janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

Por siç duket edhe familjarët e tyre janë të familjarizuar me këtë lidhje dhe këtë e mësuam nga Instagrami. Fero u ka bërë folloë të afërmeve të Arbenitës, pikërisht motrës së saj, gazetares Almedina dhe një femre tjetër për të cilën të themi të drejtën s’kemi shumë informacion. Edhe ato e ndjekin reperin në Instagram, por pse ka pritur kaq gjatë Fero?

bend.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034568309783936