INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fortnite, vjen versioni mobile v7.10 në Android

Fortnite, vjen versioni mobile v7.10 në Android

Publikuar më: 11:38 20-12-2018

Fortnite për Android është përditësuar për versionin 7.10 dhe është në dispozicion më shumë pajisje: në fakt, patch shton mbështetje për smartphones bazuar në Qualcomm Snapdragon SoC Snapdragon 710 dhe 670. Në listën e pajisjeve të reja është përmendur edhe "Samsung A9"; mendoj se referenca është për Galaxy A9 (2018), me Snapdragon 660, dhe jo për atë të vitit 2016. Në mesin e smartphone më të rëndësishëm, përfshijnë:

Instagram Banner

Lenovo Z5s
Samsung Galaxy A8
Xiaomi Mi 8 Lite
Meizu 16
Nokia 8.1

Si gjithmonë, patch përfshin shumë më tepër risi se ato që kemi përmendur më lart: në veçanti nuk është një ngjarje e re, e cila do të fillojë më 19 dhjetor dhe do të zgjasë për 14 ditë, ku ata do të jenë në dispozicion për mënyra krejtësisht të reja dhe të tjera të kufizuara nga ngjarjet e kaluara. LTMs në dispozicion do të ndryshojnë çdo ditë në orën 3:00 (ora Shqiptare).
©insmart.al

Article Logic
Execution time: 0.0091109275817871