INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fjalët e Adriatik Llallës pas lënies së detyrës

Fjalët e Adriatik Llallës pas lënies së detyrës

Publikuar më: 12:02 19-12-2017

Adriatik Llalla, pasi ka mbajtur për 5 vjet postin e Kryeprokurorit i ka dorëzuar detyrën Markut. Takimi mes tyre ka zgjatur afro 25 minuta nën masa të forta sigurie dhe më pas Llalla ka lënë godinën ku shërbeu zyrtarisht deri më 7 dhjetor, i shoqëruar deri në dalje nga Arta Marku.
Llalla doli duke buzëqeshur dhe fjalët e fundit që u tha gazetarëve para prokurorisë ishin: Mirëupafshim dhe shihemi!”.

Article Logic
Execution time: 0.00347900390625