INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ervin Salianji merret i pandehur nga prokuroria

Ervin Salianji merret i pandehur nga prokuroria

Publikuar më: 17:33 06-03-2019

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, është marrë si i pandehur nga Prokuroria e Tiranës. Ai është thirrur nga organi i akuzës për t’u njohur me akuzat e çështjes “Xhafaj-Babale”, ku akuzohet për kallëzim të rremë.

Veç deputetit të dorëhequr, në hetim janë dhe Albert Veliu dhe i afërmi i tij që imitoi zërin e Agron Xhafës, Fredi Alizoti dhe gazetari Jetmir Olldashi.

 

Article Logic
Execution time: 0.0038778781890869