INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ëndrra amerikane u përmbush?! Këshilla e radhës e Ambasadës së SHBA-së[FOTO]

Ëndrra amerikane u përmbush?! Këshilla e radhës e Ambasadës së SHBA-së[FOTO]

Publikuar më: 08:18 23-05-2019

Muaji maj ka gëzuar shumë shqiptarë që aplikuan për lotarinë amerikane një vit më parë, pasi me qindra janë shpallur fitues. Ambasada amerikane në Tiranë për të gjithë ata që patën fat ka bërë një njoftim të posaçëm ku ju kujton dokumentat që duhet të kenë gati para intervistës. Veçohen ato të arsimimit.

Njoftimi i plotë:
"Jeni përzgjedhur për Lotarinë DV2020? Mos harroni të dërgoni të gjitha dokumentet arsimore përpara intervistës tuaj - diplomat e shkollës së mesme, vërtetimet e shkollës së mesme dhe diplomat universitare!" shkruan ambasada në Facebook.

foto.png

Article Logic
Execution time: 0.0029559135437012