INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ambasada Amerikane, njoftim të ri për ata që po aplikojnë për lotarinë[FOTO]

Ambasada Amerikane, njoftim të ri për ata që po aplikojnë për lotarinë[FOTO]

Publikuar më: 10:27 01-11-2018

Ambasada e SHBA për ata që nuk kanë aplikuar ende për Lotarinë Amerikane. Me anë të një postimi në faqen zyrtare ambasada njofton se aplikantëve që u shfaqet mesazhi gabim gjatë regjistrimit duhet të njohin disa rregulla dhe të mos tremben se ka zgjidhje.

Njoftimi sqarues:
“Departamenti i Shtetit është në dijeni që disa aplikantëve u shfaqet një mesazh gabimi kur përpiqen të kryejnë aplikimin për t’u regjistruar për Programin e Lotarisë DV-2020 ose për të kontrolluar statusin e tyre. Zyrtarët aktualisht po punojnë për të rregulluar këtë çështje. Nëse hasni një problem gjatë procesit të aplikimit për Lotarinë, lutemi provojeni më vonë”.

ambbb.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0050570964813232