INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kujdes nga mashtruesit e vizave! Ambasada Amerikane paralajmëron...

Kujdes nga mashtruesit e vizave! Ambasada Amerikane paralajmëron...

Publikuar më: 10:32 12-07-2018

Ëndrra Amerikane mund të jetë aq e fortë sa për të përfituar vizë dhe mund të mashtrohesh. Ndaj Ambasada Amerikanë këshillon të interesuarit që aplikojnë për viza në SHBA të mos bien pre e mashtrimeve. Ambasada shkruan se për çdo pyetje aplikuesit duhet të kontaktojnë në adresat zyrtar.

Këshilla e plotë:
Mbroni veten nga mashtrimet me vizat. Të gjitha korrespondencat nga Sektori Konsullor vijnë nga adresa jonë zyrtare e postës elektronike ([email protected]) dhe i gjithë informacioni në lidhje me shërbimet tona është i publikuar në faqen tonë zyrtare: https://al.usembassy.gov/
Nëse mendoni se po ju mashtrojnë - njoftoni! Nëse keni pyetje në lidhje me aplikimin tuaj për vizë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar.

amb.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0035178661346436