INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Edhe pse të ndarë, LOREDANA bën gjestin e bukur që MOZZIK-ut me siguri i ka pëlqyer! [FOTO]

Edhe pse të ndarë, LOREDANA bën gjestin e bukur që MOZZIK-ut me siguri i ka pëlqyer! [FOTO]

Publikuar më: 11:35 19-11-2019

Marrëdhënia mes Mozzik dhe Loredanës duket se ka përfunduar më mënyrë miqësore. Edhe pse të ndarë, ata vijojnë të respektojnë dhe vlerësojnë njëri-tjetrin. Së fundmi, Loredana ka postuar foton e Mozzik, në çmimin të cilin çifti e ka pranuar pas suksesit në bashkëpunimet muzikore.

Reperja na tregoi se është krenare për punën e saj me ish-partnerin dhe kjo duket qartazi! Mozzik nga ana e tij e ka shprehur me kohë dashurinë e tij ndaj Loredanës dhe që të dy i lidh një gjë akoma më e madhe se puna e përbashkët. E kemi fjalën për Hanën për të cilën duket se prindërit e saj po përpiqen të shkojnë mirë me njëri-tjetrin.

lori-1-1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0069980621337891