INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mes KIDËS dhe LOREDANËS, ja kë zgjedh MOZZIK [VIDEO]

Mes KIDËS dhe LOREDANËS, ja kë zgjedh MOZZIK [VIDEO]

Publikuar më: 15:34 13-11-2019

Mozzik ishte i ftuar së fundmi në emisionin "NIN" në Klan Kosova ku gjatë intervistës foli për herë të parë edhe për ndarjen nga ish-bashkëshortja Loredana. Mozzik u shpreh se beson ende në dashuri dhe kur moderatori e pyeti nëse e sheh veten të martuar sërish Mozzik dhe një përgjigje që shumë nuk e prisnin.

"Në të ardhmen e afërt nuk e besoj se jam i fokusuar se jam i fokusuar tek karriera, por unë besoj në dashuri. Megjithatë nuk ma merr mendja që në të ardhmen e afërt mund ta shoh veten të martuar. Në të ardhmen e shoh veten me vajzën time duke e jetuar jetën më së miri", u përgjigj Mozziku.

Në rubrikën “Mozzik iu përgjigjet fansave”, reperi është dashur të zgjedh mes Kidës dhe Loredanës.

Kidën e ka shoqe shumë të mirë, por Mozzik zgjodhi Loredanën.

View this post on Instagram

@mozzik Zgjedh??

A post shared by ????? ???????? ???????? ꪜ ⠀⠀ (@viipat_shqiiptar) on

Article Logic
Execution time: 0.0026299953460693