INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I thanë se la burrin për boksierin muskuloz, reagon ashpër moderatorja shqiptare [FOTO]

I thanë se la burrin për boksierin muskuloz, reagon ashpër moderatorja shqiptare [FOTO]

Publikuar më: 17:29 13-11-2019

Moderatorja e njohur Dajana Shabani, prej disa kohësh është në një lidhje me boksierin, Kamer Maloku.

Ata janë gjithmonë në qendër të mediave rozë, duke u komentuar deri në detaj.

Së fundmi, është përfolur se Dajana ka lënë bashkëshortin për boksierin.

Mirëpo, këtë gjë moderatorja nuk e ka pëlqyer dhe ka reaguar përmes një postimi i Instastory.

‘Nuk kam lënë burrin për një tjetër, se nuk jam aq pa karakter sa të prish familjen për pasion’, ka shkruar Shabani duke mohuar zërat.

df.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071721076965332
    array(1) { ["section"]=> string(86) "u-thane-se-la-burrin-per-boksierin-muskuloz-reagon-ashper-moderatorja-shqiptare-103120" }