INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Ky vit ka qenë shumë i vështirë për mua', Rihanna ju kërkon falje gjithë njerëzve të saj të afërt [FOTO]

'Ky vit ka qenë shumë i vështirë për mua', Rihanna ju kërkon falje gjithë njerëzve të saj të afërt [FOTO]

Publikuar më: 19:33 13-11-2019

Rihanna duket se ka kaluar një vit të vështirë dhe këtë gjë e ka treguar për të gjithë ndjekësit e saj në ‘Instagram’ përmes një postimi emocionues. Fituesja e çmimit ‘Grammy’ ka publikuar një ‘selfie’ dhe përmes saj ka dhënë një mesazh për gjithë njerëzit e saj të afërt.

“Për të gjithë miqtë/ familjarët/ bashkëpunëtorët që nuk u jam përgjigjur këto muajt e fundit… ju lutem më falni. Ky vit ka qenë shumë i vështirë për mua dhe po punoj për të ashtuquajturën balancë”, ka shkruar Rihanna përkrah fotos së saj. Pavarësisht këtyre fjalëve, këngëtarja shfaqej në formë perfekte në foto ashtu si çdo herë tjetër. Këtë vit Rihanna ka qenë mjaft e angazhuar me punë, për shkak se marka e saj ‘Fenty’ ka pasur shumë sukses.

 

Article Logic
Execution time: 0.008868932723999