INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ylli i Francës ''fiksohet'' pas Beatrix Ramosaj, pas festës me, shihni çfarë ka bërë tani teksa ishte në Shqipëri! [FOTO]

Ylli i Francës ''fiksohet'' pas Beatrix Ramosaj, pas festës me, shihni çfarë ka bërë tani teksa ishte në Shqipëri! [FOTO]

Publikuar më: 11:36 19-11-2019

Pra mesa duket, takimi i Mbappe dhe Beatrix Ramosaj s’paska qenë krejtësisht i rastësishëm. Edhe nëse ishte i tillë, futbollisti i Francës se paska harruar këngëtaren shqiptare. Kylian Mbappe ishte i pranishëm me kombëtaren e Francës në “Air Albania Stadium” ku ekipi i tij fitoi përballë Shqipërisë, por ai nuk u aktivizua fare në fushën e lojës.

Megjithatë lojtari më i vlefshëm i futbollit vazhdon ta pëlqejë këngëtaren shqiptare dhe mbrëmë ka hedhur edhe hapin e dytë.

Pasi festuan në Paris për festën e Halloween, Mbappe ka pëlqyer në Instagram foton e Beatrix nga stadium.

 

fest.jpg

Mbappe vazhdon të mos e këtë follow këngëtaren, por ai duket që vazhdimisht e kontrollon llogarinë e këngëtares.

lorike.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0080051422119141