INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Edhe me profesoreshën! Me kë këngëtare ka kryer marrëdhënie seksuale Don Xhoni?! [VIDEO]

Edhe me profesoreshën! Me kë këngëtare ka kryer marrëdhënie seksuale Don Xhoni?! [VIDEO]

Publikuar më: 17:18 17-05-2020

Nuk e mohoni dot që në një kohë shumë të shkurtër, Don Xhoni u kthye në sensacion. Ai ishte i ftuar në emisionin e Meriton Mjekiqit ku këndoi disa freestyle me të cilat “çmendi” rrjetin dhe video e intervistës së tij i ka kaluar 1.6 milionë klikime.

Videoja në të cilën performon reperi në fjalë është bërë virale në rrjetet sociale dhe përveç kësaj, ai u përkrah edhe nga shumë artistë shqiptarë si Getinjo, Mozzik, Lyrical Son, LLuni dhe shumë të tjerë, të cilët e kanë shpërndarë videon e Don Xhonit në "Instagram".

Përveç se fitoi shumë ndjekës në rrjetet sociale, Don Xhoni u ftua në intervista të ndryshme, ndërkohë që së fundmi ishte në intervistën më të “sikletshme” të Prive.

Gjatë intervistës 60 sekondëshe, Don Xhoni zbuloi shumë gjëra pikante duke folur për karrierën, dedikimet, diss-at e jo vetëm.

Ai u pyet nëse ka kryer marrëdhënie intime me këngëtare dhe përgjigja e tij ishte PO. E njejta përgjigje ishte edhe kur u pyet nëse ka kryer marrëdhënie me profesoreshën, ashtu siç këndon në freestyle-in e tij të famshëm.

Article Logic
Execution time: 0.003403902053833