INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Edhe Kim Kardashian magjistare, akuzohet për magji kundrejt Kanye West

Edhe Kim Kardashian magjistare, akuzohet për magji kundrejt Kanye West

Publikuar më: 15:41 16-10-2018

Vetëm para pak ditësh qarkulluan lajme se diva e muzikës pop, Beyonce është magjistare dhe bën magji, por mesa duket nuk është i vetmi personazh publik që merret me këto gjëra. Columbus Short ish miku i çiftit të famshëm Kanye West dhe Kim Kardashian, ka bërë disa akuza të çuditshme kundrejt kësaj të fundit që nuk janë pritur mirë në media.

dub-qlNZn_8l.jpg

 

Ai postoi në profilin e tij të Instagram-it një foto të tyre gjatë vizitës në Uganda duke thënë se Kim i bën magji bashkëshortit të saj dhe kjo vërehet qartë nga vështrimi i tij i ngrirë e i humbur.

00127451s1.jpg

 

Aktori theksoi se edhe pse për shumë njerëz kjo gjë është qesharake, në fakt është krejtësisht e vërtetë. Sipas tij shumë njerëz bëjnë magji në industri dhe Kim Kardashian, ashtu si Beyonce që u akuzua nga ish punëtorja e saj, është një e tillë. Columbus mendon se Kim i bën magji Kanye në mënyrë që të kontrollojë atë dhe veprimet e tij.

Article Logic
Execution time: 0.0051009654998779