INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Fansat janë të bindur se Luana ka kopjuar Kim K në këtë veshje, por nuk do ta besoni se kë zgjedhin si më SEKSI. Ja rezultatet! [FOTO]

Fansat janë të bindur se Luana ka kopjuar Kim K në këtë veshje, por nuk do ta besoni se kë zgjedhin si më SEKSI. Ja rezultatet! [FOTO]

Publikuar më: 22:09 09-10-2018

Kim Kardashian vazhdon të mbetet femra me përmasat trupore më të preferuara dhe jo se është e gjate apo ka trup modeleje por fundshpina e saj është ajo që diskutohet më shumë dhe falë saj ajo është ndër femrat më të ndjekura në botë si në stil apo edhe në çdo gjë tjetër.

Kim ka shumë ndikim te femrat në botë dhe jo rrallë herë veshjet dhe pamjet e saj kthehen në trend. E fundit që si duket është ‘inspiruar’ nga Kim këtë here është Luana Vjollca. Bëhet fjalë për një një “crop top” me një krahë në ngjyrë të verdhë, të cilën e kombinoi me një fund të së njëjtës ngjyrë ku theksin e kishte tek e çara në një anë.

Të njejtën veshje ka veshur edhe Luana, por thjesht i ka ndërruar ngjyrën. Moderatorja e “Shiko Kush Luan” ka publikuar në profilin e saj në “Instagram”, fotot ku shfaqet e veshur me kostumin në ngjyrë ulliri dhe duket shumë seksi.

Por emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani këtë here ka vendosur në një ‘përballje’ dy vajzat e shumëkomentuara dhe pyetjet ishin këto:

-A mendoni se Luana është inspiruar nga Kim K për këtë veshje?
-Njëra më seksi se tjetra, po ju cila mendoni se duket më "zjarr/emoji"?

Publiku i inlife.al në Instagram ka reaguar mjaft shumë dhe rezultati është ky:

-Po Luana është inspiruar nga Kim K, ç’është kjo pyetje me 82% të votave dhe Kim na fal por Luana duket me SEKSI me 51%./intv.al/

sondazh_kim_lui.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033550262451172