INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lori Hoxha mahniti të gjithë me KËTË veshje, por shihni sa ka kushtuar dhe mbase e shtoni në garderobën tuaj! [FOTO]

Lori Hoxha mahniti të gjithë me KËTË veshje, por shihni sa ka kushtuar dhe mbase e shtoni në garderobën tuaj! [FOTO]

Publikuar më: 21:40 09-10-2018

Blogerja e njohur Lori Hoxha, është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale dhe ndan shumë foto dhe video me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram.

Lori tërheq gjithmonë vëmendje me pamjen e saj pasi shfaqet shumë e kuruar, por për çfarë interesohen më shumë ndjekësit, është çmimi i veshjes që Lori mban, pasi njihet si një nga personazhet publike që vishet më shtrenjtë.

Së fundmi, blogerja ka postuar një foto ku duket mjaft stil. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, që nxjerr linjat perfekte të Lorit.

Lori ka veshur një fustan që kushton 130 euro, shoqëruar me një palë sandale ngjyrë ari me çmim 850 euro.

Blogerja shkëlqen në të bardha.

 

Article Logic
Execution time: 0.0029351711273193