INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Oriola Marashi flet pa dorashka! Tregon fytyrën e vërtetë të...[FOTO]

Oriola Marashi flet pa dorashka! Tregon fytyrën e vërtetë të...[FOTO]

Publikuar më: 12:43 16-10-2018

Durimi ka sosur dhe tashmë Oriola Marashi ka vendosur të flasë, pa dorashka.

Modelen seksi mesa duket e kanë mërzitur njerëzit që shtiren si të mirë, ndërsa realisht janë krejt ndryshe nga ajo që shfaqen.

Me një foto të postuar në Instastory ku shifet ta ketë animuar fytyrën e saj, të ngjashme si të një personazhi negativ të animuar, shkruan: “Kshu do ishte fytyra e cave nësse do i reflektohej shpirti”.

Dikush e paska mërzitur Oriolën. Sa keq!/intv.al/

4_3.PNG

Article Logic
Execution time: 0.003803014755249