INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Harbohet'' Albi Nako? Alba Hoxha poston foton me mbesën, komenti i koreografit na habiti pa masë...[FOTO]

''Harbohet'' Albi Nako? Alba Hoxha poston foton me mbesën, komenti i koreografit na habiti pa masë...[FOTO]

Publikuar më: 11:01 16-10-2018

Përflitet ngado se janë në një lidhje sentimentale pasi janë kapur mat së bashku nën shoqërinë e njëri tjetrit, ngjarje këto që ende nuk kanë patur një reagim publik nga ana e Alba Hoxhës ose Albi Nakos.

Së fundmi jemi habitur pa masë dhe kjo falë një reagimi të Albi Nakos.

Teksa Alba ka postuar një foto ku shfaqej nën shoqërinë e mbesës së saj duke shkruar: “E di Miela që ka tezen më të mirë në botë?, Albi i shkruan: “E di Meila sa është rrit çmimi prasit në treg.

Të jetë kjo një bisedë e koduar mes tyre apo Albi Nako ka patur një moment dobësie publike? Gjykojeni si të doni.../intv.al/

rt_5.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0033140182495117