INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin ku është London, askush nuk e priste përgjigjen e Ledionit [FOTO]

E pyesin ku është London, askush nuk e priste përgjigjen e Ledionit [FOTO]

Publikuar më: 14:08 30-11-2017

Meqë festat e fundvitit po afrojnë, edhe Ledion Liço dhe Sara Hoxha treguan ambientet e brendshme të shtëpisë së tyre të stolisur.

Një ambient familjar relaksues dhe i ngrohtë, por mungonte dikush. Është vënë re mungesa e djalit të çiftit për të cilin ka pyetur parnteri i Lorit, Vis Bajraktari.

‘Ku është London?, ka pyetur ai. Dhe përgjigjia e Ledionit nuk mund të ishte më epike se kaq:

“E kemi çuar të blejë bukën”, shkruan me shaka moderatori. 

gyjyuiui.png

Article Logic
Execution time: 0.0034689903259277