INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lady Gaga na sjell të nxehtin e Miami-t me disa foto provokuese[FOTO]

Lady Gaga na sjell të nxehtin e Miami-t me disa foto provokuese[FOTO]

Publikuar më: 13:24 30-11-2017

Ajo është përfolur jashtëzakonisht shumë për jetën e saj në botën e showbizzit.

E kemi fjalën për këngëtaren Lady Gaga e cila po bën namin në Instagram me disa foto provokuese të postuara së fundmi.

Ylli i muzikës Pop na ka treguar format e saj të harkuara dhe bombastike duke zbuluar dhe pak gjoksin.

Lady po që di ti provokoj mendjet e fansave. Bravo Lady Gaga...

sdkl_fq903iwsx.jpg

kl_df_g0w34.PNG

seklf_qw.PNG

sdf_q90w3.PNG

Article Logic
Execution time: 0.001884937286377