INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E mbajti të fshehur prej kohësh, Loredana nuk duron dot më dhe e thotë TROÇ se kur do të bëhet NËNË! Zbulohet dhe gjinia! [FOTO]

E mbajti të fshehur prej kohësh, Loredana nuk duron dot më dhe e thotë TROÇ se kur do të bëhet NËNË! Zbulohet dhe gjinia! [FOTO]

Publikuar më: 16:35 17-12-2018

Prej disa muajsh çifti i famshëm i reperave shqiptarë Mozzik dhe Loredana po përfliten se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Megjithatë asnjëri prej tyre nuk e ka pohuar kurrë publikisht, por në postimet e tyre në rrjete sociale e kanë nënkuptuar shpesh pritjen e ëmbël.

Më në fund ka qenë vet protagonistja që ka zbuluar se kur ata të dy do të bëhen 3 dhe duket se do të ndodhë shumë shpejt. Me anë të një emoji familjar Loredana ka konfirmuar se çifti i të rinjve do të bëhen prindër për herë në vitin 2019 dhe se ata do të mirëpresin në jetë një vajzë.

DANNA.jpg

Article Logic
Execution time: 0.007404088973999