INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Një mami e fortë! Loredana Zefi emocionon me këtë postim kaq të veçantë! [FOTO]

Një mami e fortë! Loredana Zefi emocionon me këtë postim kaq të veçantë! [FOTO]

Publikuar më: 21:01 23-10-2018

Prej disa muajsh Mozzik dhe Loredana po përfliten se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Por dyshja e njohur emuzikës nuk ka pranuar kurrë diçka të tillë publikisht edhe pse kanë nënkuptuar se thashethemet janë të vërteta përmes postimeve dedikuar njëri-tjetrit.

Herën e fundit ishte Loredana ajo që uroi partnerin e saj për ditëlindje duke nënkuptuar pritjen e madhe, por pa përmendur një fëmijë por një postim i ditës së sotme nga Loredana na la të kuptonim se do jetë një nënë e fortë dhe do e mbrojë fëmijën e saj, si luanesha, të voglin e saj. Epo tani presim një konfrimim nga dyshja./intv.al/

loredana.png

Article Logic
Execution time: 0.0025768280029297