INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E kritikuan për lidhjen dhe puthjet me Donaldin, reagon për herë të parë nëna e Beatrix: Një gjë ta kesh…

E kritikuan për lidhjen dhe puthjet me Donaldin, reagon për herë të parë nëna e Beatrix: Një gjë ta kesh…

Publikuar më: 17:35 03-12-2021

Pothuajse i gjithë rrjeti është kthyer kundër këngëtares Beatrix Ramosaj, për shkak të romancës së saj me Donaldin. Janë të shumtë njerëzit që e gjykojnë, sepse sipas tyre ajo ka ndërhyrë në marrëdhënien e aktorit me moderatoren Bora Zemani.

Beatrix ka marrë shumë kritika në rrjet, aq sa personi që i menaxhon Instagramin është detyruar të çaktivizojë komentet nga fotot e saj. Nisur nga kjo situatë ka reaguar e ëma e këngëtares, Antigonë Ramosaj.

Ajo ka shpërndarë në Instastory statusin e një faqeje që mbështet Beatrixin, ku mes të tjerash shkruhet:

“Zgjohemi ne nga askushi dhe gjykojmë Trixën. Për çfarë? Për fjalën më të madhe në botë që është dashuria…Mjaft gjykuam se kështu nuk do arrijmë askund!”

-640-0-61aa0fab25f99.png

Article Logic
Execution time: 0.0036468505859375