INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''E frikshme, na e shpife''! Fansat s’i lanë gjë pa thënë për urimin që bëri në Instagram, reagon Elvana Gjata! [FOTO]

''E frikshme, na e shpife''! Fansat s’i lanë gjë pa thënë për urimin që bëri në Instagram, reagon Elvana Gjata! [FOTO]

Publikuar më: 09:20 06-06-2019

Elvana Gjata ka uruar besimtarët myslimanë para pak ditësh për festën e Fitër Bajramit. Por urimi i saj ngjalli shumë debat në rrjet për shkak të fotos që kishte përzgjedhur. “Gëzuar festen e Fitër Bajramit të gjithë besimtarëve Myslimanë! #eidmubarak”, shkruante ajo në postimin në Instagram, postim të cilin fansat nuk e lidhnin me situatën në Shqipëri.

“Ok gëzuar, por kjo foto nuk ka të bëjë më islamin në Shqipëri. Është qesharake, lidhet më shumë me islamin në vendet arabe ose gjetkë”!

“Foto e frikshme, më kap panik”.

“Çfarë janë këto hije të bardha na fëlliqe Shqipërinë”.

akt.jpg

 

Mirëpo kjo gjë s’i pëlqeu Elvanës dhe reagoi duke e fshirë këtë foto, e me siguri ishte një mënyrë e saj për të shmangur debate të mëtejshme.

gz.png

ate.png

Article Logic
Execution time: 0.0045318603515625