INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Elvana Gjata joshëse në Romë, shpërthen rrjeti në komente [FOTO]

Elvana Gjata joshëse në Romë, shpërthen rrjeti në komente [FOTO]

Publikuar më: 13:41 26-05-2019

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe të dashura për publikun Shqiptar.

Pas dy sukseseve të saj, ku i pari është filmi me aktorin e njohur Ermal Mamaqin “Dy Gisht Mjaltë”, të cilin e promovuan dhe në Kanë, së dyti është suksesi i këngës së saj më të fundit e cila ka arritur 11 milion shikime në Youtube “Tavolina e Mërzisë”.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet e saj sociale duke postuar foto dhe video nga jeta e saj.

Së fundmi, ajo ndodhet në Romë e cila ka pozuar për një set fotografik, ku duket mjaft joshëse.

Elvana shihet e veshur me një kostum ngjyrë blu e cila e tregon mjaft elegante dhe mjaft mirë format trupore të saj, ku ka vënë në pah barkun e saj të sheshtë dhe të pasmet bombastike.

ksnhdcndskjfnhe.JPG

 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Article Logic
Execution time: 0.0030701160430908