INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss, pse?! Elvana Gjata bëri këtë ndryshim të përkohshëm në pamje, fansat ''e masakrojnë'': S’ke identitet, mbete kopje...[FOTO]

Upss, pse?! Elvana Gjata bëri këtë ndryshim të përkohshëm në pamje, fansat ''e masakrojnë'': S’ke identitet, mbete kopje...[FOTO]

Publikuar më: 09:14 22-05-2019

Elvana Gjata po shijon suksesin e "2 gisht mjaltë", por edhe po angazhohet me koncerte të ndryshme nëpër Europë. Më të fundit këngëtarja do ta mbajë në Vienë dhe lajmin e ka dhënë me anë të një fotoje që i ka lënë fansat gojëhapur.

Elvana shfaqet me kaçurrela, një look me të cilin kishim shumë kohë pa e parë. Këngëtarja ka marrë shumë komplimenta nga fansat të cilët duket se e pëlqejnë shumë me kaçurrela, por sigurisht që nuk mund të mungonin dhe ata fansat kritikë që s’u shpëton asgjë.

View this post on Instagram

See you soon Vienna? 23rd of May

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

 

Komentet e tyre ishin të gjitha si akuza që i thonë se kopjon gjithmonë Beyonce ose Jennifer Lopez dhe që edhe pse ka shumë vite në treg s’ka identitet.

Komentet mund t’i shihni më poshtë:

dunet.png

AFRT.png

ELVKT.png

Article Logic
Execution time: 0.00295090675354