INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E akuzojnë për PHOTOSHOP në foton seksi, Luana reagon në mënyrën më ironike të mundshme: Pupupu…[FOTO]

E akuzojnë për PHOTOSHOP në foton seksi, Luana reagon në mënyrën më ironike të mundshme: Pupupu…[FOTO]

Publikuar më: 12:34 27-08-2020

Luana Vjollca, si të gjithë vajzat e tjera të showbizit nuk i reziston dot fotoshopit nëpër foto. Së fundmi moderatorja postoi një foto pranë një shezlongu, në këmbë duke treguar format e saj trupore që janë shumë të komentuara. Ajo që na ra në sy ishte gota mbi tavolonë, e cila ishte “shtrembëruar”, si pasojë e fotoshopit.

Nuk kanë qenë të paktë fansat që i kanë shkruar Luanës për këtë detaj, por moderatorja iu është përgjigjur me ironi.

“Po perdja nga ana tjetër pse ka ik mi zemër? Ndoshta era apo jo jo photoshopiii pupupu ca bën dhe kjo la nam.”, iu kthen përgjigje moderatorja ndjekësve të saj.

sssssss-3.png

Article Logic
Execution time: 0.0035979747772217