INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dua Lipa vjen në Kosovë me të dashurin e saj, por çfarë marrëdhënie ka me vjehrrën?! Ky DETAJ i tregon të gjitha! [FOTO]

Dua Lipa vjen në Kosovë me të dashurin e saj, por çfarë marrëdhënie ka me vjehrrën?! Ky DETAJ i tregon të gjitha! [FOTO]

Publikuar më: 09:34 02-08-2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, ka mbërritur në Kosovë për të qenë prezente në ‘Sunny Hills Festival’ në datat 2, 3 dhe 4 gusht. Dua nuk ishte e vetme pasi i dashuri i saj i ri Anëar Hadid e ka shoqëruar këngëtaren në vendlindje.

“Nuk e di a do të këndoj”, tha ajo duke e mbajtur çdo gjë surprizë.

Mirëpo para se të nisej për Kosovë, Dua Lipa ka publikuar disa foto në profiline saj në Instagram kun ë njërën prej tyre shfaqej me të dashurin, vëllain e Gigi dhe Bella Hadid.

E sigurisht që nuk mund të mungonte komenti i Gigit e cila e quajti dashuri këtë foto, ndërsa se çfarë marrëdhënie ka vjehrra e saj me Duan, Yolanda Hadid e tregoi me një emoji pasi komentoi një zemër.

Ja pra që Duan e duan të gjithë në familjen Hadid.

suve.png

Article Logic
Execution time: 0.0033338069915771