INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Anwar Hadid i parezistueshëm! Shikoni çfarë i bën Dua Lipës në mes të publikut [VIDEO]

Anwar Hadid i parezistueshëm! Shikoni çfarë i bën Dua Lipës në mes të publikut [VIDEO]

Publikuar më: 12:05 18-07-2019

Dua Lipa është padyshim një nga këngëtaret që po korr më shumë sukses në arenën ndërkombëtare.

Përveç vokalit të mahnitshëm dhe fitimit të shumë çmimeve ndërkombëtare, ku mund të përmendim dy Grammy, këngëtarja ka edhe një bukuri të admirueshme.

Para disa javësh, këngëtarja i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me ish të dashurin e saj kuzhinier Isaac Carew dhe tashmë ajo sapo ka filluar një lidhje romantike me vëllain e dy modeleve të famshme Bella dhe Gigi Hadid, i cili quhet Anwar Hadid.

Së fundmi, Anwar dhe Dua ishin në një festë me miq e të afërm, nga ku publikuan foto dhe video të ndryshme.

Vëmendja më e madhe ishte një moment kur Dua filmoi Anwar-in i cili i lëpiu ballin.

Këngëtarja ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit, Instastory një video ku Dua shihet e veshur me rozë ku po tregonte se kishte kombinuar thonjtë me bluzën e partnerit, por ai e lëpiu në ballë.

 

67567665_490432558374156_4577316644150601565_n from sonila on Vimeo.

Article Logic
Execution time: 0.0020620822906494