INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas darkës romantike, Dua Lipa dhe Anwar Hadid shfaqin me skena dashurinë e tyre para publikut [FOTO]

Pas darkës romantike, Dua Lipa dhe Anwar Hadid shfaqin me skena dashurinë e tyre para publikut [FOTO]

Publikuar më: 12:20 22-07-2019

Dua Lipa është padyshim një nga këngëtaret që po korr më shumë sukses në arenën ndërkombëtare.

Përveç vokalit të mahnitshëm dhe fitimit të shumë çmimeve ndërkombëtare, ku mund të përmendim dy Grammy, këngëtarja ka edhe një bukuri të admirueshme.

Para disa javësh, këngëtarja i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me ish të dashurin e saj kuzhinier Isaac Carew dhe tashmë ajo sapo ka filluar një lidhje romantike me vëllain e dy modeleve të famshme Bella dhe Gigi Hadid, i cili quhet Anwar Hadid.

E gjithë familja e Anwar-it e ndjek Dua Lipën në Instagram dhe çifti duket më i pandashëm se kurrrë.

Së fundmi, Anwar dhe Dua janë parë së bashku pas një darke romantike në një restorant sushi në Hollywood.

Në foto, çifti duken kokë e këmbë të dashuruar, teksa bisedonin e shikonin njëri-tjetrin në sy, ku Anwar i kishte hedhur krahun partneres së tij dhe të dy dukeshin shumë bukur.

16322180-0-image-a-104_1563751893928.jpg

16322176-7270885-So_much_in_love_Anwar_Hadid_put_his_arm_around_Dua_Lipa_s_should-a-5_1563755678471.jpg

16322182-7270885-Cuddling_up_The_20_year_old_model_looked_as_if_he_was_moving_in_-a-6_1563755678479.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0021841526031494