INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
A e dini sa diferencë moshe kanë Dua Lipa dhe Anwar? Do të mbeteni pa fjalë ku ta zbuloni [FOTO]

A e dini sa diferencë moshe kanë Dua Lipa dhe Anwar? Do të mbeteni pa fjalë ku ta zbuloni [FOTO]

Publikuar më: 12:44 14-07-2019

Lidhja e Dua Lipës dhe Anwar Hadid prej ditësh tashmë është kthyer në një prej lidhjeve më të komentuara në showbizz-in vendas dhe të huaj.

Që në fillimet e lidhjes kemi parë se si motrat Hadid 'lënë kokën' pas Duas, gjithashtu dhe nëna Yolanda duket se e ka dhënë 'bekimin' e saj.

Ato madje e ndjekin Dua Lipën në Instagram dhe duket se lidhja e tyre tashmë është bërë më familjare!

Por dyshja kanë 3 vite diferencë mes vete, për arsye sepse nga një kërkim që ne bëmë, gjetëm se në 22 gusht këngëtarja me origjinë shqiptare feston 23-vjetorin e saj të lindjes, ndërsa vëllai i supermodeleve, Anëar në qershor ka mbushur 20 vjeç.

Kështuqë, nuk ka më dyshime se Dua Lipa është 3 vite më e madhe se i dshuri i saj i ri, Anwar.

dua-lipa-and-anwar-hadid-fuel-romance-rumors-with-pda-at-music-festival__52248_.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034830570220947