INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po na bën lëmsh! Pasi u pa duke u puthur me Chris Martin, tani Dua Lipa del publikisht me vëllain e Bella dhe Gigi Hadid [FOTO]

Po na bën lëmsh! Pasi u pa duke u puthur me Chris Martin, tani Dua Lipa del publikisht me vëllain e Bella dhe Gigi Hadid [FOTO]

Publikuar më: 08:47 06-07-2019

Pasi Dua Lipa u nda nga Issac Carew prej 2 vitesh lidhje e kemi parë nën shoqërinë e disa meshkujve të tjerë. Në fillim u përfol për një romancë me vëllain e motrave Hadid, Anwar Hadid, por më pas u pa duke u puthur me liderin e grupit “The Coldplay”, Chris Martin.

sec_7517646.jpg

Mes dy zjarreve, mesa duket këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare paska zgjedhur Anwar, pasi është parë kohët e fundit që të dalë publikisht me të në një event.

“Iconstyle” ka shkruar se djali që ishte ulur krah Dua Lipa-s në ceremoninë e çmimeve Nordoff Robins’ Silver Clef , ishte pikërisht modeli, vëlla i supermodeleve Gigi dhe Bella. Në videot e publikuara nga Dua Lipa në Instastory, dallohen duart e një djali me tatuazh në formë H-je tek dora, i njëjti që ka Anwar-i.

Screenshot_20190705-214314-512x1024.jpg

anwar6.png

anwar5-1024x1024.jpg

 

Madje edhe në një prej fotove të Dua Lipës, pas saj duket Anwar-i.

anwar-822x1024.jpg

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0040280818939209