INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Doni të kaloni verën në Amerikë? Ja programet e reja që publikon ambasada e SHBA-së[FOTO]

Doni të kaloni verën në Amerikë? Ja programet e reja që publikon ambasada e SHBA-së[FOTO]

Publikuar më: 10:02 18-04-2019

Ambasada Amerikane ka publikuar një njoftim të rëndësishëm për të kaluar një verë ndryshe. Ajo fton studentët shqiptarë të bëhen pjesë e një programi veror për punësim dhe udhëtim përreth Shteteve të Bashkuara.

Ja mundësia e re:
“Programi Veror i Punësimit dhe Udhëtimit është një program i mrekullueshëm për studentët e universiteteve të cilët dëshirojnë të kalojnë një verë duke punuar dhe udhëtuar përreth Shteteve të Bashkuara. A keni menduar të aplikoni për një program shkëmbimi kulturor? Më thoni ju lutem nëse keni pyetje rreth Programit Veror të Punësimit dhe Udhëtimit apo pyetje rreth kategorive të tjera të vizave! #PyetAnen”

amb.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038900375366211