INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Donaldi konfirmoi lidhjen ne Trixën me puthje të gjata, REAGON Semi! Merr “hak” ndaj ish-it të shoqes!

Donaldi konfirmoi lidhjen ne Trixën me puthje të gjata, REAGON Semi! Merr “hak” ndaj ish-it të shoqes!

Publikuar më: 15:34 03-12-2021

E kush nuk e kujton pajtimin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, pak javë më parë brenda në shtëpi ku u puthën dhe treguan dashurinë e madhe që kishin për njëri-tjetrin.

Por gjithçka ndryshoi pasi aktori tashmë po shijon lidhjen me këngëtaren Beatrix Ramosaj dhe së fundmi kanë konfirmur gjithçka me shumë puthje pasionante.

Kjo gjë ka irrituar një publik të tërë që i janë sulur kundër duke i dalë në mbështetje Borës.

Kjo e fundit nuk ka reaguar fare lidhur me situatën por shoqja e saj e ngushtë Semi mori “hak” ndaj Donaldit.

Semi i ka bërë unfollow Donaldit si dhe gjatë spektaklit të së martës i kërkoi Arbanës ti kthente edhe pellushin qe i la para se të dilte.

Ndërkohe Donaldi ditën e djeshme u pa me pelushin e saj në dorë pamje që u bë virale.

Article Logic
Execution time: 0.003856897354126