INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Do ulesh sipër meje?”/ Konkurrenti i kthehet KEQ Mikelës: “Dje mu hodhe mua, vetë hap …”

“Do ulesh sipër meje?”/ Konkurrenti i kthehet KEQ Mikelës: “Dje mu hodhe mua, vetë hap …”

Publikuar më: 13:32 03-12-2021

Në takimin me Bledin, Mikela e ftoi që të shkojnë pranë pianos dhe të dy u ulën afër. Mikela nuk hezitoi për ta provokuar duke i thënë: “Thashë se do më thoje të ulesha sipër teje”.

Pas kësaj, Bledi e pyeti duke i thënë: “A do të ulesh sipër meje?” Mikela tha se donte të bënte pauzë dhe e kaloi me të qeshur, ndërsa Bledi e ngriti dhe e uli në prehrin e tij. E gjitha kjo situatë ka nevrikosur keq Erionin.

Erioni: Dje mu gjujte mua, jo ku e kishe dorën e krahun, ti ju ule sipër. Hap këmbët, mbyll këmbët, fut duart.

Mikela: Nuk hapi njeri këmbët e nuk futi duart.

Erioni: Po u pa kjo gjë. Edhe ti prekesh nga afrimiteti im.

Bledi: Nuk e kemi kërkuar një puthje.

Ritvana: Mos rri duke bërë drama.

Erion: Para 3 ditësh the vetëm unë e Marko. Tani doli dhe Bledi. Mos ma ndërro muhabetin. Marko s’ta futi, tani doli ky tjetri. Kur të dalim ne jashtë, 5 minuta me dal jashtë e pastaj…

Mikela: Kur të dalim jashtë s’jam kështu. Këtu nuk jam e sigurt se ishe duke puthur dikë tjetër.

Article Logic
Execution time: 0.0033800601959229