INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Do rikthehet apo jo Atdheu në Përputhen?! Produksioni merr vendimin! [FOTO]

Do rikthehet apo jo Atdheu në Përputhen?! Produksioni merr vendimin! [FOTO]

Publikuar më: 12:34 12-04-2021

Një ditë më parë, virale në rrjet u bë një foto në të cilën dukej Atdheu dhe Antonela duke darkuar, menjëherë pas së cilës nisën dyshimet se egziston një marrëdhënie mes dyshes. Në fakt, më vonë u zbulua se takimi po filmohej nga kameramanët e programit dhe nuk ishte një takim privat.

Mirëpo a do të rikthehet apo jo Atdheu në Përputhen?!

Nëpërmjet aplikacionit të programit është shuar edhe ky dyshim i ndjekësve.

Në TikTok po qarkullon deklarata e Atdheut. Mes të tjerash në të thuhet se ka qenë dëshirë e publikut dhe vajzave që ai të jetë sërish pjesë e “Përputhen”, deri në fund të sezonit i cili mbaron në muajin Qershor.

-640-0-6072cf3c46b06.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0056560039520264